Anemon Mardin Otel

Uygun Kiralama ile Anemon Mardin Otel’de Konaklama Fırsatı!

Mardin gibi tarihi bir şehirde kalmak ve şehrin atmosferini yakından yaşamak istiyorsanız Anemon Mardin Otel tam size göre. Beş yıldızlı otel kategorisinde bvulunan bu yerde rahat zaman geçirebilirsiniz. Etrafın tadını çıkarırken evinizin rahatlığında günler geçirebilirsiniz. Zengin açık büfe kahvaltısıyla muhteşem bir güne başlamanız mümkün. Gezilecek yerlere yakın olan bu büyük otelde kahvaltı sonrası güne enerjik başlayabilirsiniz.

Otelde büyük kongre salonları da bulunmaktadır. Büyük organizasyonlar, toplantılar ve davetler için burayı tercih edebilirsiniz. Misafirlerinizin rahatının yerinde olması için otel her detayı düşünmüştür. Toplantılardan, gezilerden ve yoğun geçen günlerden sonra otelde bulunan SPA merkezini kullanabilirsiniz. Ayrıca aletli jimnastik salonu da bulunmaktadır. Günlük sporuna dikkat edenler için bu salon avantajdır. Kapalı havuz, sauna, buhar odası, Türk hamamı da otelin sunduğu diğer alanlardır. Yorgunluğun atılmasına büyük katkı sağlayacak ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Yorgunluk atmak için sizlere sunduğu diğer bir ayrıcalık ise masaj salonudur. Uzak Doğu masaj tekniklerinin kullanıldığı bu alanda zaman geçirebilirsiniz. Fitness salonundan tuz odasına kadar onlarca imkanı bu otelde bulabilirsiniz. Hem şehrin tadını çıkarmak hem de dinlenme anlarınızı daha verimli kılmak için yapmanız gereken otelden rezervasyon yaptırmak. Kendinizi özel hissetmek, zamanınızı daha değerli kılmak için Anemon Mardin Otel’i tercih edebilirsiniz. Kapalı otopark, kuru temizleme, ütü gibi hizmetleri de vermektedir. İster kısa süreliğine ister uzun bir zaman için Mardin’de konaklamak isteyin burada aileniz ve sevdiklerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz.