Ev Kiralama Hizmetleri

Ev Kiralama Hizmetleri

Ev kiralama hizmeti veren firmamız birçok misafirimiz tarafından tercih ediliyor. Ev kiralarken birçok etken bulunmaktadır.

Son zamanlarda dolandırıcıların hedefi ev kiralamak isteyen kişilerdir. Genel bir araştırma yaparak 1+1 ev kirası, 2+1 ev kirası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız aracılığı ile kiralamak ve kira sözleşmesi yapmak da dolandırılmayı engeller.

Yazılı bir anlaşma yapılması, ev hakkında daha sonra da elinizde bulunacak net bir belgedir. Bu sayede daha sonraki günlerde,aylarda kirada istenildiği gibi değişiklik yapılmaz. Ev sahibi için de önemli bir belgedir. Bu belgede taşınmaz eşyalar belirtilerek, herhangi bir zarar verildiğinde temin edilebilmektedir.

Bizler de bahsettiğimiz bu bilgiler doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü ev için sizlere kiralama hizmeti veriyoruz.

Ev Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

Uygun Kiralama firması olarak müşterilerimizi bilgilendirme hususunda kendimizi sorumlu hissediyoruz. Eğer sizler de ev kiralarken ne gibi noktalara dikkat etmeliyim diyorsanız;

  • En önemli faktör konumdur. Kiralamak istediğiniz ev; iş yerinize, varsa çocuğunuzun okuluna, marketlere yakın olması avantajdır.
  • Evin büyüklüğü de önemlidir. Elbette tek yaşayan biri için 1+1 veya 2+1 ev de yeterlidir. Ama daha kalabalık aileler için 3+1 evler daha çok tercih edilmelidir.
  • Kiralayacağınız ev bütçenize uygun olmalıdır.
  • Evin bulunduğu muhit de çok önemlidir. Böylece güvenlik konusunda da bilginiz olur. Çocuğunuz varsa, balkonlarda ve pencerelerde korumalık olması çok önemlidir.
  • Evde bozuk herhangi bir şey olmamasına dikkat edin. Eğer varsa bunu kiralamadan önce mutlaka belirtin.
  • Rutubet bulunması halinde sağlık sorunları olacağı için, kiralamadan önce mutlaka kontrol edin.
  • Evcil hayvanınız varsa, apartmanda buna izin verilip verilmediği hakkında bilgi sahibi olun.

Sizler için paylaştığımız bu hususlar ev kiralamanızda sizlere kolaylık sağlar. Firmamız ev kiralama konusunda sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapar ve evi kiralamanızda isteklerinize göre yardımcı olmaktadır.