Doğu Turları

Türkiye’nin doğu bölgesinin doğasını, tarihini, sokaklarını duymayan yoktur. Gezip görmek isteyenler nereden başlayacağını, nereleri görmesi gerektiğini, nerede konaklayacağını bilmeyebilir. Bunun için Uygun Kiralama olarak tüm detayları düşündük. Otele nasıl gideceğinizden nereleri gezeceğinize kadar gün gün planlıyoruz. Yapmanız gereken sadece hangi tura katılacağınızı belirtmektir.

Doğu turları Uygun Kiralama olarak sunduğumuz turlardan biridir. Doğunun güzelliklerini, tarihini, kültürünü birkaç gün içinde görmek isteyenlere sunmaktayız. Mardin ve yakın çevresinin gezilip görülmesi gereken yerleri bu turla gezebilirsiniz. Müzeler, önemli camiler, medreseler kısaca akla gelebilecek tarihi alanları görmek isteyenler bu tura katılabilir.

Uygun kirarlama olarak sunduğumuz pek çok imkandan da söz etmek gerekir. Geniş yemek seçenekleri ile sizleri eşsiz lezzetler beklemektedir. Güzel bir kahvaltı ile güne başlayıp enerji dolu bir şekilde tarihi alanları rehberimiz eşiliğinde gezebilirsiniz. Doğunun güzelliklerini yaşamak, tarifsiz anılar biriktirmek istiyorsanız bu Uygun Kiralama ayrıcalığıyla mümkün!

Otelin imkanları dahilinde istenilen her şey yapılabilir. Tüm günün yorgunluğunu atmak için görüldüğü üzere pek çok olanaktan bahsedilebilir. Doğu turu içinde tarihi çarşılar bulunur. Gidilecek rotaya göre doğuda bulunan önemli çarşılar programa eklenir. 3 gün – 5 gün – 7 gün  süren turlar boyunca manastırlar, zindanlar gezilir ve görülür. Tarihi tekrar yaşamak ve anlamak isteyenler için bir fırsattır.

Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için bu turları tercih edebilirsiniz. Ayrıca tur sırasında yeni arkadaşlıklar da başlayacaktır. Tura tek katıldıysanız hiç merak etmeyin kısa süre içinde yeni dostluklara kapı açacaksınız. Yapmanız gereken turlar hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmaktır.

 

BİLGİ ALMAK VE REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN
İletşim: +90 532 447 6636

 

25 Mart 2023 Tur Paketlerimiz