İsteğe Özel Turlar

Mardin binlerce yıllık geçmişi ile misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır. Çeşitli turlara katılarak bu harika şehri gezmek mümkün. Ancak bir günde gezilip görülecek bir yer değildir. En az üç gün ayrılması gerekir. Uygun Kiralama olarak burayı gezip görmek isteyen kişileri düşündük ve her türlü ihtiyaçlarını belirledik. Özellikle konaklama konusunda sıkıntı yaşayacağını düşünenler anlaşmalı otellerimizin imkanlarından faydalanabilir.

Anlaşmalı otellerimiz misafirleri için geniş imkanlar sunar. İsteğe özel turlar içerisinde Mardin Kültür Turları ve doğu turları yer alır. Uygun Kiralama olarak sizi havaalanından alıp en son gün yine havaalanına bırakmaktayız. İhtiyacınız olabilecek her detayı düşünmekteyiz.

Turu sizin isteğiniz doğrultusunda belirledikten sonra sizi havaalanından ya da otogardan alıp otele getirerek yerleşmenizi sağlamaktayız. Planlı ve programlı bir şekilde Mardin’de ve doğu şehirlerinde vakit geçirmenizi sağlamaktayız. Tarihi sokaklarda, tarihi mekanlarda, çarşısında dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Sizlerin yerine her şeyi biz planlıyoruz. Size düşen sadece eğlenmek! Turunuza merak ettiğiniz yerlerin eklenmesini isteyebilirsiniz. Günün yorgunluğunu gün sonunda otelde dinlenerek atabilirsiniz.

Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek, Mardin’in ve doğu şehirlerinin güzel yerlerini görmek, tarihi yakından hissetmek istiyorsanız Uygun Kiralama olarak sizlere bu fırsatları sağlamaktayız. Güzel anılar biriktirmek için uzun zamanlar ayırıp plan yapmanıza gerek yok. Biz sizin yerinize hepsini düşünmekte ve planlamaktayız. Sizin şehre adım atmanızdan başlayarak şehirden ayrılmanıza kadar her detayı planlıyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece anı yaşamak, vaktinizi güzel bir şekilde sevdiklerinizle paylaşmaktır. Hem kaliteli hem de hesaplı bir tur için Uygun Kiralama’nın imkanlarından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken turlar hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmaktır.

BİLGİ ALMAK VE REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN
İletşim: +90 532 447 6636

 

25 Mart 2023 Tur Paketlerimiz